Profesionální
vlasová kosmetika Emsibeth Cosmetics

…je unikátní kombinací přírodních složek a špičkových technologií, které jsou skvěle sladěny a poskytují nejvíce výrazný účinek.

Objednat

Italská značka
Emsibeth

...se objevila na trhu v roce 2001. Nicméně, uživatelům se již podařilo ocenit špičková kvalitu této profesionální kosmetiky pro vlasy a tělo. Rostlinné extrakty, termální voda, hlina s léčivými a obnovujicimi vlastnostmi – to vše dělá produkty z řady Emsibeth Cosmetics tak relevantní u ty zákaznicí, které chtěji vidět své vlasy maximálně zdravé, krásné a lesklé.

Existuje mezi produkty společnosti i tonujicí prostředky, které umožňují aplikovat lesk a zachovat odstín obarvených vlasů.

Emsibeth
REBUILD

Skutečně jedinečné jsou řady této kosmetiky REBUILD a THERMAL, které nabízejí SPA – program (rekonstrukce vlasů), obohacené Кеratinem nové generace, obnovují vlasy na molekulární úrovni.

Ideální pro barvené vlasy, poškozené, lámavé a tenke vlasy.

Tato kosmetika dokaže uzdravit lipidů vrstvy, obohacují vlasy aminokyselinami a zavírají vloček vlasu.

Emsibeth
THERMAL

Linka THERMA – je nový koncept pro péči o vlasy a pleť.

Tato inovace v oblasti kosmetických prostředků, neobsahujícich SULFÁTY a PARABENY, určených pro rychlé a efektivní dopad na anomálie vlasů a kůže.

Výrobky představují ideální kombinace účinných technologií a bohatství přírody, životní energie ve své nejčistší podobě.

Produkty
Emsibeth

...této skvělé kosmetiky je možné zakoupit pouze v salonu Inna Studio.

Objednat