Zde pracují
profesionálové ve svém oboru

Pracují zde česky a rusky mluvící stylisté a tvůrci originálních účesů.

Objednat se

O salónu
Inna Studio

Náš personál – to jsou mistři, kteří mají diplomy ruských škol a také diplomy „Mezinárodní akademie kadeřnického umění a kosmetologie PIVOT POINT“.

Pracujeme s výrobky firmy „EMSIBETH“ a „SCHWARZKOPF“.

V našem kadeřnickém salonu můžete využít těchto služeb: různé účesy, barvení, trvalé ondulaci, rovnání, laminování vlasů, společencké a svatební účesy. Můžete realizovat všechny Vaše nejvíce nekonvenční nápady na transformaci vzhledu. Technika střihaní našich mistrů bere v úvahu strukturu Vašich vlasů a umožňuje vytvářet nejrůznější tvary pro všechny délky vlasů. Naše účesy nevyžadují zvláštní úpravy vlasů, který umožňuje různými způsoby jejich styl. U nás můžete najít přesně to, co dlouho hledali.

Krása – to není jen mládí, to je stále nedostatek vnitřního napětí.

Útulný
interiér

Útulný interiér, ochotný personál a moderní vybavení kabiny bude jeho návštěva příjemnou zábavou. Umění zachování a udržení krásy v našem salonu je založen na třech hodnotách: použití kvalitních produktů v postupech, individuální přístup ke každému zákazníkovi a odbornost řemeslníků.

I přes to, že zde prezentované kosmetické značky patří do extra třídy a mají odpovídající cenu – cílem vedení lázní, aby se náklady na služby dostupné pro ty, kteří usilují o krásu a pohodlí.

Každá žena sní být krásná, a luxusní vlasy zdobí každou ženu.

Již dávno

...není žádným tajemstvím, že jen na zdravých vlasech účes, se sídlem magické rukama kadeřnice, aniž ztratí svůj lesk týden po návštěvě v salonu. A to znamená, že věnovat pozornost stavu vlasů — Jste nejen продлеваете pocit oslavy, ale také záleží na vlastním úspěchu.

Pro významného zlepšení kvality Vašich vlasů můžeme nabídnout takovou účinný postup, jako je rekonstrukce vlasů s použitím přípravků firmy EMSIBETH.

Emsibeth

Naši mistři-odborníci vyberou pro Vás vhodný účes, barevnost vlasů a naučí správně pečovat o své vlasy.

Produkty
Emsibeth

...této skvělé kosmetiky je možné zakoupit pouze v salonu Inna Studio.

Objednat